zabawki-dla-dziewczynek
7 czerwca 2018

Kategoria:
Inne

Zabawki dla dziewczynek – przegląd rozwiązań
5 (100%) / 2 głosów

Zabawki dla dziewczynek – przegląd rozwiązań

Półki w sklepach z zabawkami aż uginają się od lalek, klocków, pluszowych maskotek i gier. Wchodząc do sklepu internetowego, przewijamy niekończącą się listę zabawek dla młodszych i starszych dzieci, chłopców i dziewczynek. Jak zdecydować się na wybór tylko jednej z nich? Jakie zabawki dla dziewczynek na pewno się sprawdzą? Przekonajmy się, co teraz możemy podarować naszej córce, chrześnicy czy młodszej siostrze.

Lalki, domki i wózki

Dziewczynki niemal zawsze lubią bawić się lalkami, domkami i wózkami. Odgrywanie scenek i zakładanie rodziny nigdy im się nie nudzi. Dzięki takim zabawom uczą się nawiązywać relacje społeczne, dlatego lalki Barbie, lalki typu dzidziuś, domki dla lalek oraz różnego rodzaju akcesoria do zabawy lalkami, np. ubranka do przebierania, akcesoria do kąpieli czy kołyski, są świetnym pomysłem na prezent dla dziewczynek. Wybór jest ogromny, a ceny – zróżnicowane.

Nie musimy się obawiać, że wszystkie zabawki przekroczą nasz budżet, zwłaszcza jeśli sprawdzimy oferty sklepów internetowych. Tam zabawki często są dużo niższe, a oferta – bardzo rozbudowana. Wszystkie produkty posegregowane są według kategorii, dlatego bez problemu znajdziemy poszukiwaną niespodziankę. Szybkie dostarczenie przesyłki i wygodny sposób zapłaty powinien nas zachęcić do takich zakupów – mówi nasz ekspert z Hurtowni zabawek LeanToys.

Zestawy AGD i zestawy kuchenne

Dziewczynki często lubią pomagać swoim mamom w sprzątaniu i pichceniu pyszności. Nie na wszystko możemy im pozwalać, ponieważ na wykonywanie wielu czynności są jeszcze po prostu zbyt małe. Nie chcemy, aby poparzyły się żelazkiem albo skaleczyły się nożem. Aby nie hamować ich chęci, możemy wybrać specjalne dziecięce zestawy AGD i zestawy kuchenne. Plastikowe blendery, żelazka czy pralki wydają odgłosy i świecą niczym prawdziwe urządzenia. Zapewniają wiele frajdy, a zabawa nimi jest bezpieczna.

Instrumenty muzyczne

Jeśli twoja córeczka cały czas śpiewa coś pod nosem i w mig zapamiętuje słowa piosenek, powinieneś pomyśleć nad instrumentami muzycznymi, aby rozwijać jej talenty. Mikrofony, gitary i organki z pewnością przypadną do gustu małej muzykantce i może się okazać, że będziemy musieli szukać nauczyciela, który pomoże zamienić zabawki na prawdziwe instrumenty. Takie zabawki świetnie integrują całą rodzinę. Można dawać wspólne koncerty albo urządzić małej solistce indywidualny występ.

Ozdoby do włosów

Świetnym pomysłem na zabawki dla dziewczynek są również różnego rodzaju ozdoby do włosów. Nasza mała fryzjerka z pewnością będzie chciała wypróbować nowe uczesania na naszych głowach – bądźmy cierpliwi. Możemy też kupić specjalną głowę lalki do czesania, która z pewnością będzie dużo bardziej wytrzymała i nie będzie płakać, kiedy znowu przyjdzie pora czesania.

Kostiumy i gadżety

Ostatnią propozycją zabawek dla uroczych księżniczek są oczywiście kostiumy i gadżety. Dziewczynki uwielbiają się przebierać, nie tylko w ubrania swoich mam. Szczególnie marzą o wcielaniu się w postacie bajkowe, teraz możemy im to umożliwić. Stroje księżniczek są kolorowe i niezwykłe, z pewnością wywołają ogromny uśmiech na twarzy naszego dziecka.