reklama-plandeka
31 sierpnia 2018

Kategoria:
Inne

Właściwości i zastosowanie reklam na plandekach
5 (100%) / 1 głosów

Właściwości i zastosowanie reklam na plandekach

W dzisiejszych czasach reklama stanowi podstawową formę informacji wizualnej i jeden z najważniejszych elementów struktury marketingu. Żeby była skuteczna, musi zostać zaprojektowana i wykonana w odpowiedni sposób, który przyniesie wymierne efekty. Wśród najbardziej skutecznych systemów reklamy możemy wyróżnić reklamy wielkoformatowe na plandekach z wykorzystaniem nośników mobilnych.

Wysokiej jakości materiały

Plandeki reklamowe to produkt wykonany na bazie wysokiej jakości tkanin PVC. Stosuje się je zazwyczaj jako osłonę samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych, jednak można je wykorzystać również w przypadku łodzi, motorówek czy hal namiotowych. Na plandekę nanoszona jest reklama, najczęściej za pomocą druku wielkoformatowego lub, rzadziej, z folii wycinanej ploterowo. Takie rozwiązanie pozwala na użycie wielokolorowej grafiki oraz zdjęć w doskonałej jakości, dzięki czemu reklama jest doskonale widoczna i zwracająca uwagę potencjalnych klientów. Nowoczesna technologia druku solwentowego, wykorzystywanego przez firmę Parys, pozwala na wykonanie nawet najbardziej wymagających projektów i sprawia, że stworzone w ten sposób grafiki reklamowe są wodoodporne oraz odporne na wpływ wysokich i niskich temperatur. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci laminatu pozwala na ochronę wydruku przed promieniowaniem UV. Tak wykonana reklama jest trwała i wytrzymała na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Skuteczna reklama

Reklama wielkoformatowa z wykorzystaniem mobilnych nośników to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych o bardzo szerokim zakresie oddziaływania. Jego wykorzystanie w znacznej mierze przekłada się na rozpoznawalność i popularność danej firmy. To bardzo korzystna alternatywa dla tradycyjnych reklam stacjonarnych – może dostać się niemal w każde miejsce, o każdej porze,, co pozwoli na dotarcie do bardzo dużej grupy klientów. Reklama mobilna jest w ciągłym ruchu, może poruszać się po ściśle ustalonej trasie, a więc jest w stanie dotrzeć do miejsc, gdzie w danej chwili panuje najwyższe natężenie ruchu, a przez to trafić do jak największej liczby odbiorców. Takie rozwiązanie jest idealne w przypadku krótkich kampanii reklamowych, takich jak otwarcie sklepu, akcja promocyjna lub informacyjna czy organizacja imprezy. Doskonale sprawdza się również przy długotrwałych kampaniach. Reklamy na plandekach mogą również stanowić formę reklamy stacjonarnej, w zależności od indywidualnych potrzeb.