17 października 2018

Kategoria:
Inne

Tanie noclegi w Krakowie. Porady dla przyjezdnych
5 (100%) / 1 głosów

Tanie noclegi w Krakowie. Porady dla przyjezdnych

Kraków to jedno z najchętniej odwiedzanych polskich miast – każdego roku przyjeżdżają tu setki tysięcy turystów, zarówno z kraju, jak i zagranicy. Ruch jest ogromny i dlatego miasto właściwie przez wszystkie sezony tętni życiem. Przy tak dużym obłożeniu dość trudno znaleźć noclegi, które byłyby z jednej strony komfortowe, z drugiej zaś przyjazne dla kieszeni. Jak szukać miejsca do spania podczas pobytu w tym pięknym miejscu?

Dłużej zostaniesz, mniej płacisz

Koszt noclegu zależy od tego, jak długo zostaniemy – to oczywiste. Dużo mniej oczywiste jest, że rezerwując dłuższe pobyty możemy liczyć na obniżenie ceny za nocleg. Taką propozycję przedstawiają swoim klientom między innymi Apartamenty Platinia. Decydując się na trwający minimum trzy noce pobyt możemy liczyć na obniżkę o nawet 15% od ceny standardowej. Może zatem warto wydłużyć swój weekend w Krakowie na poniedziałek, spędzić więcej czasu na zwiedzaniu, imprezowaniu i odkrywaniu innych uroków miasta?

Oferty last minute

Weekendowy wyjazd do Krakowa nie musi być planowany na miesiąc wcześniej, równie ciekawa i emocjonująca może się okazać wycieczka zorganizowana na ostatnią chwilę. Szczególnie, że decydując się na nocleg last minute również możemy sporo zaoszczędzić – nawet 10% wartości noclegi. Warto śledzić oferty apartamentów w poszukiwaniu wolnych miejsc na czas weekendu.

Pakiety biznesowe

Kraków to jeden z ośrodków polskiego biznesu, dlatego też często przybywają do niego podróżni w celach służbowych. Apartamenty Platinia przygotowały specjalne zniżki również dla osób przebywających w delegacjach. Należy jednak pamiętać, że oferta biznesowa nie obejmuje pobytów w soboty – pobyt po niższej cenie dla firm może rozpocząć się najwcześniej w niedzielę i trwać do piątku.

Razem raźniej

Podróżowanie samemu może mieć wiele plusów, jednak rzadko kiedy jest opłacalne pod względem finansowym. Jeśli zależy nam na tym, żeby wydać jak najmniej za nocleg, warto rozważyć wynajęcie większego apartamentu lub pokoju – powszechną praktyką obiektów noclegowych jest obniżanie kosztów noclegu za lokale przeznaczone dla większej ilości osób. Alternatywą są również hostele, w których najmniej zapłacimy za łóżko w pokoju współdzielonym z innymi gośćmi.

Gdzie wybierać noclegi?

Cena to oczywiście nie wszystko – tani nocleg w Krakowie nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, jeśli będziemy tracić sporo czasu i pieniędzy na dojazdy. Wbrew pozorom nawet w samym sercu miasta można znaleźć bardzo rozbudowaną ofertę tanich noclegów, zarówno dla par, rodzin, jak i pojedynczych osób. Jednym z miejsc, które warto wziąć pod uwagę są Apartamenty Platinia.