10 stycznia 2019

Kategoria:
Inne

Najlepsze książki do nauki języka hiszpańskiego
5 (100%) / 2 głosów

Najlepsze książki do nauki języka hiszpańskiego

Chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się języka hiszpańskiego? A może sam zaczynasz naukę? Podstawa to dobry podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Odpowiednio dobrane książki zachęcą do nauki i pozwolą przełamać opór przed nowymi partiami materiału. Do tego dobry nauczyciel i już możesz mówić po hiszpańsku! Chcesz dowiedzieć się, jakie są najlepsze książki do nauki hiszpańskiego w zależności od wieku? Przeczytaj ten artykuł, a się dowiesz!

Hiszpański dla najmłodszych

O rosnącej popularności języka hiszpańskiego opowie ekspert z internetowej księgarni językowej Siesta: Język hiszpański jest drugim najpopularniejszym językiem na świecie, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę osób, dla których to język ojczysty. Jeśli przyjmiemy jako kryterium liczbę osób, które posługują się danym językiem, hiszpański jest trzeci, za językiem chińskim i angielskim. Język angielski to standard w dzisiejszych czasach i jego znajomość nie robi już na nikim wrażenia. Język chiński jest z kolei bardzo trudny. Dzieci od najmłodszych lat uczone są drugiego języka obcego i warto, aby był to język hiszpański, ponieważ posługuje się nim ponad pół miliarda osób na Ziemi! Nauka hiszpańskiego jest dla Polaków prosta, a sam język odbierany jest jako przyjemny w odbiorze i melodyjny.

Do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w pierwszych latach szkoły podstawowej przydadzą się pomoce naukowe. Odpowiedni podręcznik zachęci do nauki, ułatwi przyswajanie nowych słówek i zaznajomi z nowym językiem. Zestaw Colega 1 Alumno+Ejercicios+CD Pack, czyli podręcznik, ćwiczenia i płyta CD to idealny pakiet na pierwszą podróż z językiem hiszpańskim. Zestaw sprawdzi się niezależnie od tego, czy dziecko będzie uczyło się w szkole podstawowej, szkole językowej, czy w domu na korepetycjach. Głównym bohaterem serii wydawnictwa Edelsa jest pies Colega, który podróżuje po świecie.

Hiszpański dla dzieci i młodzieży

Gdy dziecko jest starsze, pora na bardziej dojrzały podręcznik. CHICHOS CHICAS 1 ALUMNO to książka do nauki hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży. Kolorowe ilustracje i materiały dodatkowe przełamią niechęć każdego nastolatka i wciągną go w hiszpańskojęzyczny świat podróży, nauki i zabawy.

Hiszpański dla dorosłych

Przy nauce języka ważne jest wyznaczanie sobie celów. Droga od startu do mety będzie prostsza, jeśli będziesz wiedzieć, co czeka na Ciebie po drodze. Takim drogowskazem w nauce języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych będzie zestaw META ELE A1 ALUMNO + EJECICIOS (podręcznik i ćwiczenia). Kurs jest zwięzły i pozwala szybko dotrzeć do mety, którą jest następny poziom znajomości języka. Treści są dopasowane do sytuacji, z jakimi spotyka się dorosły człowiek.