myjnia-samochodowa
4 września 2018

Kategoria:
Inne

Jak wybrać dobrą myjnię samochodową?
5 (100%) / 1 głosów

Jak wybrać dobrą myjnię samochodową?

Wszyscy chcemy, aby nasz pojazd prezentował się schludnie i czysto, a lakier samochodowy był w dobrej kondycji przez wiele lat. Dlatego tak ważne jest regularne mycie i woskowanie auta. Pamiętajmy, że nieumiejętne czyszczenie samochodu może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Jak w takim razie wybrać dobrą myjnię samochodową? Czy lepiej postawić na myjnię ręczną, czy na auto-myjnię?

Samochód lśniący czystością to wizytówka każdego kierowcy. Czym się kierować podczas wyboru myjni samochodowej? Podpowiadamy.

Renoma i wysokiej klasy preparaty czyszczące

Zawsze warto zdecydować się na usługi firmy, która cieszy się uznaniem klientów. Jeśli wiesz, że Twoi znajomi chwalą konkretną myjnię, na pewno warto skorzystać z jej usług. W dobrej myjni samochodowej wykorzystywane są najlepsze środki czystości, pochodzące od renomowanych producentów, które zadbają o lakier i skutecznie usuną wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Zaufaniem kierowców cieszy się Autoserwis Inter-Car w Zgorzelcu, który oferuje także dostęp do myjni samochodowej i usługi z zakresu auto-detailingu.

Auto-detailing

Jaki rodzaj myjni jest najlepszy? Zdania są podzielone, gdyż każdy rodzaj myjni ma swoje zalety. Auto-myjnia działa na bazie urządzeń wysokociśnieniowych, które czyszczą pojazd wodą zmieszaną z detergentami. Jednak pamiętajmy, że ten rodzaj czyszczenia samochodu jest niedokładny, a na pojeździe często zostają nieestetyczne smugi. Dlatego znacznie lepszym wyborem jest myjnia ręczna.  Jeszcze lepiej, gdy do dyspozycji mamy firmę, świadczącą usługi auto-detailingu, czyli między innymi usuwania wgnieceń, korekty powłoki lakierniczej, polerowanie reflektorów oraz szyb, a także regeneracja skór samochodowych i tapicerki. Auto detailing to coś znacznie więcej niż czyszczenie pojazdu – to profesjonalna renowacja lakieru oraz kosmetyka samochodowa.

Kompleksowe usługi

Zawsze warto skorzystać z usług firmy, która może kompleksowo zająć się naszym samochodem i oprócz zabiegów związanych z kosmetyką auta, oferuje także jego przegląd, serwisowanie oraz sprzedaż części zamiennych.

Współcześni klienci mają coraz wyższe oczekiwania. Zwyczajna myjnia samochodowa nie sprosta ich wymaganiom. Dlatego warto korzystać z myjni, które oferują auto detailing, czyli zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia i renowacji pojazdu, zarówno na zewnątrz, jak i w jego wnętrzu. Auto detailing przedłuża żywotność pojazdu, zwiększa wartość rynkową samochodu i sprawia, że auto prezentuje się nienagannie.