bramki-sensoryczne
21 czerwca 2018

Kategoria:
Inne

Gdzie wykorzystuje się bramki sensoryczne?
5 (100%) / 2 głosów

Gdzie wykorzystuje się bramki sensoryczne?

Bramki są niezbędnym elementem wyposażenia sklepów, banków, czy stacji metra. Obecnie, największą popularnością cieszą się nowoczesne bramki sensoryczne, które wyposażone są w specjalne czujniki. Dzięki nim możliwa jest kontrola każdego przejścia, które odbywa się poprzez rozsunięcie skrzydeł bądź ich uchylenie. Bramki sensoryczne sprawią, że na teren obiektu nie dostaną się nieproszone osoby. Gdzie wykorzystuje się bramki sensoryczne? Jakie rodzaje bramek znajdziemy na rynku? Podpowiadamy.

Efektywna i niezawodna kontrola osób

Bramki sensoryczne pozwalają na wygodną i skuteczną kontrolę ruchu pieszych. Sprawdzają się zarówno na stacjach metrach i lotniskach, jak i w sklepach, bankach i biurowcach. Wykorzystuje się je również w przedsiębiorstwach przemysłowych oraz placówkach administracyjnych. Bramki sensoryczne gwarantują świetną przepustowość przy wysokim poziomie zabezpieczenia – do budynku dostaną się tylko osoby, które są do tego uprawnione. Na rynku znajdziemy bramki o różnej szerokości, dlatego bez trudu dopasujemy je do potrzeb naszego obiektu. Bramki sensoryczne zapewniają także komfortowe przejście podróżującym z torbami i bagażami, a także osobom niepełnosprawnym. W przypadku nieuprawnionego przejścia usłyszymy alarm akustyczny. Gdzie możemy zamówić wysokiej klasy bramki sensoryczne? Najlepiej postawić na cieszącą się uznaniem klientów firmę jak  CartPoland  w Wólce Mińskiej, w województwie mazowieckim. W ofercie firmy znajdziemy również między innymi bramki obrotowe, stadionowe, czytniki zbliżeniowe, bramki do wykrywania metalu czy certyfikowane zapory drogowe.

Rodzaje bramek sensorycznych

Na rynku znajdziemy różne typy bramek. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się między innymi bramka Speed Blade, która wykonana została ze stali nierdzewnej i szkła. Dzięki temu jest nie tylko solidna i trwała, ale także prezentuje się elegancko i nowocześnie. Jej dodatkowym atutem jest wygodne sterowanie z pilota i kontroli dostępu. Bramka zapewnia jedno-lub dwukierunkową kontrolę pieszych. Wyjątkowym designem i jakością wyróżniają się także bramki Jetpan, Sweeper i Sweeper AS wykorzystywane na lotniskach.

Bramki sensoryczne znakomicie sprawdzają się w miejscach użyteczności publicznej oraz w biurowcach. Ich nowoczesny design sprawia, że świetnie współgrają z otoczeniem, a wysokiej klasy materiały wykorzystane do ich budowy takie jak stal nierdzewna gwarantują, że bramki będą solidne, trwałe i skuteczne przez wiele długich lat. Pamiętajmy, aby bramki sensoryczne zamawiać w sprawdzonej firmie, która oferuje bogaty wybór, a jej pracownicy chętnie służą poradą, podczas zakupu asortymentu.