sesja-slubna
17 lipca 2018

Kategoria:
Inne

Dobry fotograf ślubny – jak go wybrać?
5 (100%) / 2 głosów

Dobry fotograf ślubny – jak go wybrać?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Nic dziwnego, że przygotowania do tego podniosłego wydarzenia zaczynamy na wiele miesięcy przed uroczystością. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – sala weselna pięknie przystrojona, tort smaczny, a suknia idealnie dopasowana. Pamiętajmy również o tym, jak istotne jest uwiecznienie tych wyjątkowych, pełnych szczęścia i miłości wydarzeń. Pomoże nam w tym profesjonalny fotograf ślubny. Jak wybrać odpowiedniego specjalistę? Podpowiadamy.

Przygotowania do ślubu to niezwykły czas – pełen emocji, oczekiwania, ale i stresu. Warto prowadzić dzienniczek i zapisywać w nim rzeczy, które zostały do zrobienia. Na naszej liście koniecznie powinien znaleźć się punkt dotyczący znalezienia dobrego fotografa ślubnego. Czym się kierować szukając specjalisty?

Specjalizacja

Nie każdy fotograf sprawdzi się podczas ślubu i wesela. Pamiętajmy, żeby zdecydować się na osobę, która specjalizuje się w dokumentacji wydarzeń w trakcie tego typu ceremonii. Profesjonalny fotograf ślubny wie, na co zwrócić uwagę, aby zdjęcie było udane i potrafi pracować z dużą liczbą gości. Umiejętnie uchwyci ulotnie chwile, które będziecie wspominać przez wiele długich lat.

Portfolio

To podstawa – nie należy decydować się na współpracę z fotografem, który nie ma portfolio, lub z którego twórczością się nie zapoznaliśmy. Z portfolio dowiemy się, czy zdjęcia są profesjonalne, odpowiednio doświetlone i czy pasują do klimatu naszego wesela. Piękne portfolio i bogate doświadczenie w branży ślubnej wyróżnia Studio Fotografii Ślubnej i Portretowej Anro w Policach, w województwie zachodniopomorskim.

Oferta

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, zapoznajmy się z ofertą fotografa ślubnego. Co wchodzi w skład oferty? Czy możemy liczyć na modną obecnie sesję narzeczeńską? Czy w wynagrodzeniu zawarta jest cena sesji plenerowej? Do której godziny pracuje fotograf podczas przyjęcia weselnego? To pytania, które z pewnością warto zadać.

Profesjonalny fotograf ślubny jest na wagę złota – w końcu nawet najpiękniejsze wspomnienia po latach zacierają się i bledną. Dlatego warto wybrać osobę z pasją i umiejętnościami, która uchwyci najpiękniejsze momenty w niebanalnych kadrach. Pamiętajmy, żeby podczas wyboru fotografa ślubnego sugerować się jego doświadczeniem, ofertą i portfolio – dzięki temu zyskamy pewność, że trafiliśmy na właściwą osobę, której możemy zaufać i powierzyć dokumentację ślubu i wesela