29 maja 2018

Kategoria:
Inne

Dlaczego warto inwestować w maszyny rolnicze Amazone?
5 (100%) / 1 głosów

Dlaczego warto inwestować w maszyny rolnicze Amazone?

Miarą jakości wielu maszyn rolniczych jest miejsce ich produkcji. Maszyny projektowane przez renomowane koncerny cieszą się znacznie większym zaufaniem klientów, którzy chętnie je nabywają i wykorzystują w trakcie codziennych prac na roli. Bardzo dobrym przykładem w tym względzie służy niemiecka marka Amazone – znany i ceniony producent maszyn, specjalizujący się w nowoczesnych technikach rolniczych do uprawy roślin. Maszyny Amazone coraz częściej stanowią też przedmiot pożądania polskich klientów, którzy mają możliwość ich prostego zakupu za pośrednictwem krajowych dystrybutorów.

Amazone, czyli renoma o wieloletniej historii

Historia zakładów Amazone to ponad 130 lat doświadczeń w branży rolniczej. Firma utworzona przez Heinricha Dreyera należy już do czwartego pokolenia potomków założyciela. Od momentu powstania Amazone wciąż rozszerza swoją działalność, wprowadzając pionierskie rozwiązania i innowacje. Dziś w ofercie przedsiębiorstwa możemy znaleźć szeroki wybór urządzeń i maszyn rolniczych, w tym agregaty uprawowe, pługi, rozsiewacze czy siewniki. Rozsiewacze Amazone są na bieżąco testowane z różnymi rodzajami nawozów pod względem właściwości rozsiewu oraz ustalania odpowiednich nastaw. Na uwagę zasługują również opryskiwacze. Zaletą tych maszyn – zawieszanych, jak i zaczepianych – jest ich niska masa własna. Opracowane belki polowe gwarantują świetną stabilizację, amortyzację i małą ilość ruchów poprzecznych, co pozwala na pracę przy dużych prędkościach. Sukces maszyn Amazone sprawia, że firma odnotowuje stały rozwój mocy produkcyjnych oraz rekordy obrotów, które kilka lat temu przekroczyły 500 milionów euro.

Maszyny rolnicze Amazone – gdzie kupić?

Maszyny rolnicze Amazone są dostępne dla rodzimych nabywców za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów marki. Od 1990 roku, współpracę z tym renomowanym niemieckim koncernem prowadzi polska firma Agromix, zajmująca się sprzedażą i wynajmem maszyn rolniczych. W ofercie Agromix znajdziemy wszystkie popularne produkty Amazone, w tym najnowsze modele rozsiewaczy i opryskiwaczy. Nie lada atrakcję stanowi program Amazone Finansowanie Fabryczne , który pozwala na sfinansowanie maszyn rolniczych i komunalnych poprzez pożyczkę bądź leasing. To oferta dedykowana wszystkim podmiotom prowadzącym działalność w sektorze rolnym – zarówno gospodarstwom rodzinnym, jak i firmom. Kilka atrakcyjnych wariantów promocyjnego finansowania umożliwia wybór opcji najkorzystniejszej dla klienta. W efekcie staje się on posiadaczem nowoczesnych maszyn, bez ponoszenia dotkliwych kosztów własnych. Więcej informacji na ten temat, a także o poszczególnych maszynach Amazone, można znaleźć na stronie internetowej firmy Agromix.