4 kwietnia 2019

Kategoria:
Gastronomia

Znane słodkości niedostępne w Polsce
5 (100%) / 2 głosów

Znane słodkości niedostępne w Polsce

Każdy, kto choć przez chwilę mieszkał, przebywał gdzieś za granicą, zapewne zaraził się tamtejszymi smakami i słodkościami. 

Wracając potem do kraju, zdarza się przeżyć rozczarowanie, bo okazuje się, że w Polsce akurat ten batonik, czekoladka, ciasteczka czy napój w ogóle nie są dostępne. 

I tutaj z pomocą przychodzi American Candy Shop znajdujący się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 67/43, ale spokojnie – prężnie działający również w sprzedaży internetowej!

O ile jest to zrozumiałe w przypadku jakichś małych, np. azjatyckich krajów, o tyle brak popularnych produktów ze Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii to strata dla naszych kubków smakowych.

Tak na przykład było w przypadku waniliowej Coca-Coli, którą można się było delektować w Czechach czy na Ukrainie, natomiast u nas ani śladu tego produktu. Jakie inne produkty są bardzo popularne i nawet obecne w Europie, a u nas zupełnie niedostępne?

Napoje

W tej kategorii zapewne odnajdzie się wielu miłośników niedostępnego w Polsce Dr.Peppera. Już nie wspominamy o takich jego smakach jak np. Cherry Vanila czy Pepsi Blue. Nie uświadczymy też u nas tak popularnego w Stanach – Root Beer’a. Każde zachodnie dziecko zna też lemoniady Kool-Aid. O MountainDue w całej gamie smaków, truskawkowej, ananasowej czy brzoskwiniowej Fancie już nie wspominamy.

W tej kategorii znajdą się też czekolady do picia. Być może dlatego, że Polacy nie próbowali płynnej czekolady Swiss Miss, Maltesers, Galaxy, Cadbury czy Oreo.

Kremy

Mało kto w Polsce słyszał, że kremy takie jak – Twix, Bounty, Reese’s, Milky Wayem, Hersheys, Double Decker, czy Maltesers są możliwe do spróbowania właśnie w takiej wersji!

Pringles i inne przekąski

Powiecie zapewne: No te akurat znamy. Zapewne, ale smaki jakie są możliwe, nawet nie przyszłyby nam do głowy. Musztardowe, z sola i octem, cheeseburger, pizza margherita czy koktajl krewetkowy to tylko klika z dziesiątek wymyślnych kombinacja

Batony i ciastka

Tu wybór jest tak ogromny, że można tylko wspomnieć o batonach Oreo, Reese’s, niespotykanych w Polsce smakach i kombinacjach nawet tych u nas występujących. Jeśli do tego dodamy różne żelki, draże i ciasteczka to jesteśmy w słodyczowym raju.

Wszystkie te smaki, których u nas w kraju na co dzień brak, o których dostępie nie wiedzieliśmy –  już są dostępne!

American Candy Shop w Warszawie przy Puławskiej 67/43.

W jego asortymencie możemy znaleźć produkty takich producentów jak Hershey’s, Reese’s, M&M’s, Kellogg’s, Walkers, Pringles, Generall Mills, Mars, Oreo, Nestle i wiele innych. Słodycze w asortymencie pochodzą nie tylko z amerykańskich firm, ale również z Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii, Niemiec, Kanady i wielu innych.

Odsyłamy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.americancandyshop.com.pl

Zachęcamy do próbowania!