łóżko
1 lipca 2018

Kategoria:
Dom i ogród

Łóżka w kształcie samochodów – meble idealne dla chłopców… i nie tylko!
5 (100%) / 5 głosów

Łóżka w kształcie samochodów – meble idealne dla chłopców… i nie tylko!

Urządzając pokój dla dziecka, warto pozwolić mu współuczestniczyć w planowaniu wystroju. Pokój, to miejsce, w którym dziecko musi czuć się dobrze. Odpowiednio dobrany wystrój pomoże rozwijać jego kreatywność i sprawi, że dziecko bardziej będzie dbać o swój mały świat. Doskonałym sposobem na rozbudzenie dziecięcej wyobraźni są niezwykłe dodatki, takie jak łóżka w kształcie samochodów. Jeśli nasza pociecha marzy o takim pojeździe, dajmy się namówić!

Odjazdowy pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy, to miejsce, w którym maluch może bawić się, rozwijać swoją wyobraźnię i poznawać świat. Dziecko musi czuć się w nim dobrze i bezpiecznie. W takim pokoju można pozwolić sobie na odrobinę aranżacyjnego szaleństwa. Jaskrawe kolory mebli, mnóstwo zabawek, malunki na ścianach, lub wielka tablica, na której można namalować dowolne obrazki – to wszystko sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Rzeczą, na którą w dorosłym życiu raczej sobie nie pozwolimy, a w dziecięcym pokoju sprawdzi się idealnie, będzie łóżko wyglądające jak samochód. Taki niezwykły mebel będzie źródłem ogromnej radości dla każdego dorastającego chłopca czy dziewczynki kochającej motoryzację. Świetne łóżka w kształcie samochodów znajdziemy w ofercie przedsiębiorstwa Leo – Pol Alina Sieklucka.

Auta jak prawdziwe!

Decydując się na łóżko w kształcie samochodu, powinniśmy wybrać rozwiązanie, z którego maluch nie wyrośnie zbyt szybko. Bardzo ważna jest oczywiście jakość takiego łóżka. Musi być dobrze wykonane, bo to właśnie od łóżka zależy w dużej mierze zdrowie kręgosłupa naszego malucha. Lepiej jest kupić łóżko nieco większe, by dziecko mogło na nim komfortowo spać, nawet wtedy, kiedy podrośnie. Ważne jest też to, jak takie samochodowe łóżko będzie się prezentować. Drewniane łóżeczka przypominające zabawkowy samochodzik sprawdzą się u przedszkolaka, ale jeśli chcemy, by dziecko wiele lat spało na swoim łóżku i by pasowało ono nawet do pokoju nastolatka, postawmy na rozwiązania do złudzenia przypominające markowe, nowoczesne samochody. Takie łóżka kosztują oczywiście więcej, ale będą służyć naszym pociechom znacznie dłużej – inwestycja więc się zwróci. Możemy wybrać łózko z wbudowanym materacem, lub takie, które pozwala na umieszczenie w nim dowolnego materaca. Jeśli chcemy, żeby taki mebel robił naprawdę duże wrażenie, postawmy na łóżko w kształcie samochodu z ledowym podświetleniem. Takie łóżko naprawdę wygląda niesamowicie! Urzeknie nawet starszaków.