grzejnik-ozdobny
3 lipca 2018

Kategoria:
Dom i ogród

Dlaczego warto wybrać grzejnik z nadrukiem do łazienki?
5 (100%) / 1 głosów

Dlaczego warto wybrać grzejnik z nadrukiem do łazienki?

Choć w łazience spędzamy dużo mniej czasu w ciągu dnia niż w pokojach, to i tak warto zadbać o jej estetykę. Jednym z ciekawszych rozwiązań na tym polu są grzejniki z nadrukiem. Czy warto w niej zainwestować?

Czym są grzejniki z nadrukiem?

Pod względem swej funkcjonalności grzejniki z nadrukiem w niczym nie różnią się od tradycyjnych grzejników łazienkowych. Różnicę stanowi fakt, że – zgodnie ze swą nazwą – w procesie produkcji pokrywane są one nadrukiem wykonywanym w technologii nanopigmentów. Obraz naniesiony na grzejnik może być dowolny, zgodny z naszym zamówieniem. Tylko co takiego godnego uwagi może być w tym rozwiązaniu?

Przede wszystkim estetyka

Grzejnik z nadrukiem wyróżnia się od zwykłych swoją estetyką – to najoczywistsza ich zaleta. Ich montaż to doskonała metoda, żeby wyróżnić naszą łazienkę spośród miliona innych oraz sprawić, by stała się ona jeszcze przytulniejsza. Jakiego rodzaju nadruki mogą znaleźć się na grzejniki

Każde – odpowiada krótko przedstawiciel firmy Termomix, specjalizującej się w produkcji tego typu grzejników – Nie ma żadnych ograniczeń, możemy pokryć grzejnikiem wzorem pasującym do wystroju wnętrz lub użyć w tym celu dowolnego zdjęcia. Klient decyduje, jaki rysunek znajdzie się na grzejniku.

Nadruk z nanopigmentów może okazać się dobrym rozwiązaniem dla firm, które

Trwałość nadruku

Technologia nanopigmentów wykorzystywana w produkcji grzejników odznacza się bardzo wysoką trwałością. Jest zasługa utrwalania specjalnej farby w odpowiednio wysokiej temperaturze – dzięki takiej procedurze zyskuje ona bardzo wysoką odporność na czynniki zewnętrznej, a więc przede wszystkim wysoką temperaturę, wysoki poziom wilgoci, a także kontakt z promieniowanie ultrafioletowym. Oznacza to, że nasze grzejniki zachowają swój wygląd przez bardzo długi czas – ich kolory nie zbledną, a farba je pokrywająca nie będzie odpryskiwać i łuszczyć się.

Wysoka funkcjonalność

Pokrycie grzejnika nadrukiem z nanopigmentów w żaden sposób nie wpływa na efektywność urządzenia. Jest ono tak samo wydajne, jak w przypadku grzejników pozbawionych tego typu zdobień.

Więcej informacji o producencie: firma Termomix powstała w 1994 roku w Chełmcu i do dziś jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów grzejników łazienkowych oraz dekoracyjnych. Swoje usługi świadczy głównie na terenie województwa mazowieckiego, w okolicach Nowego Sącza. Poza grzejnikami w jej ofercie znajduje się szeroki wybór akcesoriów i złączy do grzejników.


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41