posciel-3d
11 czerwca 2018

Kategoria:
Dom i ogród

Czym charakteryzuje się pościel 3D?
5 (100%) / 3 głosów

Czym charakteryzuje się pościel 3D?

Piękna pościel może stać się najważniejszym elementem aranżacji sypialni i to nie tylko tych urządzanych w stylu minimalistycznym. Łóżko zaścielone pościelą 3D, ozdobioną imponującą, pełną barw i wyrazistą grafiką, pozwoli ci wyczarować we wnętrzu niepowtarzalną atmosferę. Dzięki bogactwu wzorów, twoja sypialnia może stać się miejscem z baśni lub przenieść cię w dowolny zakątek na świecie.

Wnętrza piękne i wygodne

Coraz więcej osób podczas urządzania mieszkania czy domu rezygnuje ze zbyt dużego nagromadzenia ozdób. Przedmioty służące wyłącznie dekoracji bardzo często dają efekt zagracenia wnętrza, a jednocześnie są bardzo uciążliwe podczas sprzątania – zauważa nasz rozmówca ze sklepu internetowego takaposciel.pl.

Dlatego rosnącą popularnością cieszą się praktyczne elementy wyposażenia wnętrz, które jednocześnie wyróżniają się wyjątkową urodą. Mamy tu na myśli m.in. fototapety, piękne zasłony, a przede wszystkim, interesujące nas w tym tekście, komplety bielizny pościelowej.

Pościel do stylowej sypialni

Dostępna obecnie oferta pościeli jest na tyle zróżnicowana, że idealny zestaw dla siebie znajdzie każdy, bez względu na upodobania. W domach urządzonych w stylu tradycyjnym, najlepiej sprawdzą się jednobarwne pościele z bawełny i satyny. Po takie rozwiązanie chętnie sięgają osoby, które nie lubią zbytniego nagromadzenia wzorów.

Z kolei ci, którym zależy na tym, by wygląd sypialni wywoływał efekt natychmiastowego zachwytu tuż po przekroczeniu jej progów, z reguły wybierają bardziej dekoracyjne, kolorowe wzory.

Do niedawna największą popularnością cieszyły się poszwy pościelowe w symetryczne wzory o dość stonowanych barwach. Królowała krata, paski i kropki, a na większą swobodę pozwalano sobie niemal wyłącznie w pokojach dziecięcych. Obecnie mamy do czynienia z wprost odwrotnym trendem.

Efektowne pościele 3D

Łóżko to najważniejszy, a zwykle też największy mebel w sypialni. Jego dużą, gładką powierzchnię warto wykorzystać jako przestrzeń dekoracyjną. Właśnie stąd olbrzymie zainteresowanie pościelami zdobionymi trójwymiarową grafiką.

Nadruki na pościelach 3D są znacznie bardziej wyraziste niż w przypadku zwykłych poszewek. Kolory są mocniej nasycone, a dokładność odwzorowanych zdjęć i motywów nieporównywalnie większa. Taki efekt uzyskujemy dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii nadruku komputerowego i wyjątkowo odpornych materiałów najwyższej jakości.

Pościele trójwymiarowe zazwyczaj szyte są z mikrowłókna. Taka tkanina przyjmuje farby znacznie lepiej niż bawełna. Dzięki temu kolory nadruków są bardziej intensywne i odporne na spieranie. Używając takiej pościeli 3D nie musimy martwić się, że będzie farbować lub szybko się spierać.

Przekrój wzorów pościeli 3D jest ogromny. Ponieważ tą technologią można wykonać nie tylko proste desenie, ale nawet odwzorować na pościeli w pełni realistyczne zdjęcie, każdej nocy możesz zasypiać np. w objęciach małych kociąt, otoczony polem prawdziwych kwiatów lub u podnóży wieży Eiffla.